Vyběhněte podzimu vstříc

Léto je za námi a podzim před námi. Já osobně mám podzim ráda, hlavně babí léto. Pokud stejně jako já i vy rádi sportujete venku, tak vás ani sychravé podzimní počasí určitě neodradí. Jen je potřeba tomu trochu přizpůsobit outfit.

Sportování na podzim má i své výhody. Už nejsou velká vedra, ale ještě není sníh, takže vlastně ideální podmínky. Tedy pokud zrovna neprší, což bývá na podzim často. Někdo si jde zaběhat ve vytahaném triku a teplákách a vůbec to neřeší. Někdo zase investuje nemalé peníze do sportovní výbavy. Je to samozřejmě na zvážení každého, jakou cestou půjde. U sportovního oblečení je fajn, že je vyráběno ze speciálních materiálů, které odvádí pot, a je prodyšné.

Když to vezmeme od spodu, u většiny rozhodně vyhrávají legíny. Klasické černé jsou asi nejčastěji nošeným kouskem na sportování, ať už na ven nebo do fitka. Legíny jsou populární, protože jsou zkrátka pohodlné. Na rozdíl od zmiňovaných tepláků, které jsou sice volné, ale právě díky tomu se všude pletou a překáží. Ovšem nemusíte se zaměřovat jen na klasické a možná trochu nudné černé legíny. Zvlášť na podzim, když bude pochmurno a šedivo, vyniknete ve veselých a barevných legínách.

Pokud sportujete ve fitku, asi mikiny a bundy příliš neřešíte, ale na ven se určitě budou hodit. Vzdušná mikina ze síťoviny vám zajistí pohodlí při vašem sportovním úsilí. Navíc má kapuci pro případ nenadálé změny počasí. Volit můžete i klasickou mikinu na rozepínání v zářivé barvě s kapsami, což se vždycky hodí. Pokud by bylo venku opravdu chladno, vyplatí se sáhnout po kvalitní bundě. Nejlépe z nylonového materiálu, který je odolný vůči větru a dešti. Navíc tuto stylovou pruhovanou bundu určitě nemusíte nosit jen na sport. Využijete ji i na podzimní procházky nebo rychlý nákup.

Bez ohledu na roční období je pro nás ženy důležitá kvalitní sportovní podprsenka. Určitě nezkoušejte sportovat bez podprsenky nebo v podprsence na běžné nošení. Při fyzické námaze je pro poprsí důležitá především opora. Pro větší prsa určitě volte raději vyztuženou podprsenku. Pro menší poprsí postačí i podprsenka nevyztužená.

Co se týče triček a tílek, tak na trhu existuje skutečně nepřeberné množství. Ve dnech, kdy bývá na podzim tepleji, ale přesto by bylo na krátký rukáv moc zima a na mikinu moc horko, využijete tričko s dlouhým rukávem. Nezapomínejte ani na ochranu očí. I na podzim ještě bývá sluníčko občas dost silné. Sluneční brýle vám zajistí ochranu proti nepříjemným slunečním paprskům. Díky pogumovaným stranicím se nemusíte bát, že by vám během sportovních aktivit spadly.

A jaký outfit volíte na sportování nejčastěji vy?