Vyběhněte do nového roku!

Nový rok, nové začátky. Přemýšleli jste už nad tím, do jakých projektů se letos pustíte, nebo váš seznam předsevzetí pořád zeje prázdnotou? Jste se svým starým „já“ doopravdy spokojení a nemáte potřebu ve svém životě cokoliv měnit? Splnil loňský rok vaše očekávání? Pokud ne, právě teď je ten pravý čas to napravit!

Chtěli byste se podívat do cizích krajin, koupit novou pohovku nebo mít prostě jen víc času pro sebe? Žijete v koloběhu povinností a stresu bez možnosti oddechu a seberealizace? Řekněte „stop“! Nepodceňujte psychickou a fyzickou harmonii, která je pro normální fungování člověka nesmírně důležitá. Udělejte pro sebe letos víc a ciťte se v letošním roce lépe.

Ve zdravém těle zdravý duch. Bohužel, náš životní styl je často překážkou v budování tohoto souladu. Máte sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu? Zařaďte do svého seznamu předsevzetí i nějakou fyzickou aktivitu. Milujete procházky v přírodě, jízdy na kole, týmové sporty nebo byste chtěli začít chodit do posilovny? Nezáleží na tom, co si zvolíte, důležité je začít a vytrvat.

Právě vůle a vytrvalost je to, co je na předsevzetích to nejtěžší. „Zhubnu, začnu cvičit...“ patří snad k nejčastějším novoročním výzvám, a přesto je těžké ji zdolat. Vykročení z naší komfortní zóny není příjemné, a tak je až příliš jednoduché sklouznout do starých kolejí. Buďte silnější než vaše pohodlnost a nevzdávejte se!

I maličkosti vám mohou pomoci k dosažení vašeho cíle. Ciťte se při cvičení a pohybu příjemně a komfortně. Vyměňte starou mikinu a tepláky za funkční a stylovou sportovní soupravu. Funkční sportovní oblečení totiž při zvýšené fyzické zátěži aktivně odvádí vlhkost od pokožky a rychle schne. Díky tomu jste při pohybu v suchu a teple. Dejte sbohem nevzhlednému vytahanému domácímu oblečení a buďte šik i při sportu!

Sportovní oblečení vybírejte podle typu fyzické aktivity. Jiné se bude hodit na vysokohorský výšlap a jiné na středeční ranní jógu. Inspirujte se nejnovějšími jarními trendy a pořiďte si novoroční sportovní výbavu z nové kolekce Esprit. Najdete v ní i spoustu udržitelných kousků z příjemných materiálů pro ještě větší pohodlí.

Vyběhněte do nového roku s odhodláním a sílou, která vás neopustí!