Věci, které na sobě muži nikdy nezmění

Nelíbí se vám jeho chování, ale nevzdáváte to a stále doufáte, že se kvůli vám změní? Mějte se na pozoru! Některé věci na sobě muži prostě nikdy nezmění, i když se budete opravdu snažit. Určitě se ale najdou i světlé výjimky, ovšem je dobré alespoň tušit, na čem jste.

Žárlivost

Pokud máte doma žárlivce, nemáme pro vás dobré zprávy! Tohle se rozhodně nikdy nezmění. Naopak spíš počítejte s tím, že se to bude jen zhoršovat. A může to dojít až do stádia, kdy nakonec bude žárlit i na knížku, se kterou budete trávit večer. V tomhle případě buďte velmi obezřetná.

Nedůvěra

Bez důvěry nemůže fungovat žádný vztah. A nedůvěra jde tak trochu ruku v ruce i se žárlivostí. A věřte nám, že to nemusí souviset s vámi, ale zkrátka s jeho povahou a jeho vnitřní nedůvěrou. Můžete se snažit budovat jeho důvěru, ale chtít ho úplně změnit je stejné, jako kdybyste si přála, aby se z pesimisty stal životní optimista.

Přátelé

Řada žen zrovna dvakrát nemusí partnerovy kamarády, ale ještě, než začnete jakkoliv jednat, dáme vám radu! Jděte na to velmi opatrně a je jedno, jestli budete kritizovat chování přátel, nebo vašeho partnera, když je zrovna s nimi. Vžijte se do situace, že vám přítel začne kritizovat vaše kamarádky. Také by se vám to nelíbilo. Holt se s existencí jeho přátel budete muset smířit.

Volný čas

Ve vztahu je společný čas opravdu důležitý. Problém však nastává, pokud on je zvyklý každou volnou minutu trávit sportem a pohybem, zatímco vy jste spíš milovnice galerií, kaváren, nebo si odpočinek představujete na gauči s miskou popcornu a sledováním seriálů. Pak musíte počítat s kompromisy, na které však musí přistoupit oba!

Finance

Šetřílek každým coulem, který vám vyčte každý halíř? Nebo rozhazovač, který je zvyklý pozvat celou hospodu na pivo? Obojí jsou extrémy a bohužel ani s jedním nic moc nezmůžete. Jediné, co dělat v takové situaci, pokud chcete vztah zachovat, je udržet si vlastní finanční nezávislost. Jakmile ale bude chtít hospodařit i s vašimi penězi, dejte od něj raději ruce pryč!