Svatební trendy roku 2018

Pomalu ale jistě se nám blíží další svatební sezóna, tak proč se neporozhlédnout po těch nejnovějších svatebních trendech na tento rok?

Syté barvy

Zatímco doposud udávaly hlavní tón svatby především pastelové barvy, letos se očekává posun barevné škály k výrazně sytějším barvám, tedy tmavě červené, zelené či hnědé. Představte si nevěstu v obyčejně střižených bílých šatech v doprovodu ženicha, který je oblečený do sametového saka v temně zelené barvě… A to je přesně to, o čem mluvíme.

Malé porce

Svatebčané jsou zvyklí usadit se ke stolu a očekávat pořádnou porci svíčkové či řízků. Společné hodování u svatební tabule je tradice, která jen tak nepomine, ale v rámci trendů přicházejících s tímto rokem zapomeňte na přetékající talíře. Bude se jednat spíš o menší talířky s rozdílnými pokrmy, které si budete moci kombinovat, jak uznáte za vhodné a navzájem je ochutnávat.

Netradiční místo

Drtivá většina mých přátel, kteří již mají potomka, nejsou svoji. Svatbu buď nestihli, nebo jednoduše nechtěli a pak z ničeho nic přijdou, že odjeli a vzali se na místě, kde nebyl nikdo jiný než oni dva. Proč ne? Není to tradiční řešení, ale nemusíte mít starosti s tetičkami a strýčky, které jste viděla naposledy, když vám bylo pět. Pokud se nějaký pár takto „vypařil“, vydal se do krásných resortů třeba na Mauriciu či Maledivách. V letošním roce se takové svatby přesouvají do méně honosných letovisek. Do míst s větší autentičnosti i soukromím.

Méně strojenosti

Relax zóna s pohodlným posezením pro všechny. To je mantrou letošních svateb. Například bar nebo relaxační místnost, které nejsou tolik formální jako svatební sál. Hosté mohou odpočívat na polštářích, pohovkách či na sedacích pytlích. Menší okázalost a větší jednoduchost se projeví i ve svatebních outfitech nejen novomanželů, ale i svatebčanů.

Geometrické tvary

Výzdoba místnosti bude mít prvky přesné geometrie. Středové prvky výzdoby místnosti najdeme ve formě šestiúhelníků či koberců s geometrickými ornamenty. Květinová výzdoba bude stylizována do konvic geometrických tvarů, prostor bude zútulněn svíčkami a dečkami, popřípadě svícínky.

Jiřiny a čajové růže

To jsou nejvíce populární květiny na svatbách pro rok 2018. Lze je použít jako dekoraci, ale i do svatební kytice. Odzvonilo pevně vázaným květinám, kterým vazba nedovoluje divokost a rozpustilost.  Skvělou výhodou těchto květin je obrovská barevná škála, ve které jsou k mání. Můžete si hrát s kombinacemi tvarů i barev.

Komentáře

Very good, I loved your content!

incredible, I really enjoyed your content historia de ester

WWW.Avriq.com Avriq

The actual custom

The actual custom Reproduction Hublot Wrist watches for sale tend to be the best options associated with buy replica watches on the web. Regardless of whether you are searching for the actual breitling replica sale you will discover the best view in the correct cost the following. Who denied that the replica watches sale contribution to the whole movement of the Swiss watch industry. From design to production, quality control, replica watches the whole process control everything in good order and well arranged. Not only is the largest supplier of Swiss watch movement today, also let many small brands had the power to survive. So when Baorui table Group founder old Hayek says to stop foreign sales of ETA machine, the whole world is probably at least replica watches world was shaken up.