Šaty pro každou příležitost!

V čem se může žena cítit víc přitažlivěji než v šatech? Tento módní kousek je přitom mnoha ženami hodně opomíjený. Patříte k nim i vy? Zahoďte neopodstatněné předsudky za hlavu a osvěžte svůj jarní šatník stylovým a atraktivním modelem.

Spousta žen si myslí, že jim šaty nesedí. Dennodenně se oblékají do oblíbených kalhot a džínů, které kombinují s různými halenkami či topy. A dost možná cítí, že to zkrátka není ono! Chtějí se cítit atraktivnější a ženštější. Je vám tento problém povědomý? Dejte šanci šatům! Stačí jen vybrat ty správné. Neutíkejte ze zkušební kabinky po případném prvotním neúspěchu a vybírejte dál. Když natrefíte na ten správný model, uvidíte, že vás přímo rozzáří! Na jaké šaty zaměřit při nákupu svou pozornost?

Šaty na běžné nošení

Šaty na všední den jsou rozhodně kouskem, do kterého se vyplatí investovat. Využijete je na různé volnočasové aktivity, a navíc vám ušetří dilema „co teď na sebe“. Tyto šaty si zamilujete především díky pohodlným střihům a příjemným materiálům. Jaké modely jsou hitem pro tuto sezónu? K nejoblíbenějším kouskům patří košilové a denimové šaty, dále zavinovací nebo jednoduché modely v rovném střihu. Nosí se všechny délky od mini, přes midi, až po maxi šaty. Dáte přednost jednobarevným minimalistickým modelům, nebo poutavým vzorovaným a pruhovaným šatům?

Business šaty

Vyměňte čas od času pracovní kostýmek za dokonale padnoucí business šaty. Kromě klasických „pouzdrovek“ jsou trendem i modely v áčkovém, rovném a košilovém střihu. Obzvlášť obezřetná buďte při výběru délky šatů, ideálně by měla dosahovat ke kolenům. Vhodnou alternativou jsou i elegantní midi šaty. Do kanceláře či na schůzku se hodí spíše modely v neutrálních barvách, ale pokud si to vaše pozice může dovolit, sáhněte klidně i po šatech ve výrazných barevných odstínech. Obujte k nim lodičky na vysokém podpatku a užívejte si svůj pocit výjimečnosti.

Slavnostní šaty

Čeká vás v dohledné době zajímavý společenský večírek? Nezapomeňte si pořádně prostudovat předepsaný dresscode na pozvánce. Zajisté se nechcete dopustit módního přešlapu. Nejvhodnějším společenským dámským oděvem jsou v tomto případě šaty. Na mnoho slavnostních událostí si vystačíte s klasickými koktejlkami, jinde po vás budou vyžadovat dlouhé večerní šaty nebo róbu. Zazařte v módních společenských šatech, které podtrhnou váš šarm. Vsaďte na slavnostní materiály jako je krajka, satén, šifon nebo tyl a staňte se hvězdou večera!

Máte už představu, po jakých šatech se poohlédnout? Přejeme hodně štěstí při výběru!