Proč je dobré (občas) nenosit podprsenku

Nová holčičí revoluce je tady! Ne, nezbláznily jsme se, chodit bez podprsenky je totiž dost cool! Třeba takové Francouzky tenhle pohodlný trend praktikují už několik let, a teď se tato „móda“ dostává k nám. Proč je to tak skvělé?

Pocit svobody

Jasně, podprsenka je sice fajn, ale která z vás ji doma nosí dobrovolně? Ta radost ze sundání podprsenky, když po dlouhém dni přijdete domů a ten svobodný pocit je prostě nenahraditelný! A od teď si ho můžete občas dopřát i mimo domov. Možná právě proto jsou Francouzky tak svobodomyslné.

Pryč s potem

Když vyrazíte bez podprsenky, tak se podprsní pot prostě jen tak vypaří. V opačném případě se vsákne do podprsenky a provází vás celý den, což je velmi nepříjemné v létě i v zimě, když si sundáte svetr.

Konec otlakům

Ať už si vyberete jakoukoliv, sebevíc pohodlnou podprsenku, po celém dni vám na těle zůstanou stopy vytlačené v kůži. Proč se jich jednoduše nezbavit? A nebudete nám věřit, ale zbavíte se i bolesti zad.

Pocit dobrodružství

Vyrazit si bez podprsenky není v našich končinách zatím zas tak rozšířené a je to přece jen určitá forma rebelie proti tradici. Zažijte pocit malého dobrodružství.