Plážové tašky na letní nezbytnosti

Léto je v plném proudu. Ať už se chystáte k moři, nebo třeba jen na koupaliště ve vašem městě, určitě vám přijde vhod, mít si do čeho zabalit plavky, časopis, opalovací krém… Ano, dnes bude řeč o plážových taškách.

Plážové tašky jsou praktické a trendy. Navíc, pokud poletíte letadlem, můžete vlastně nějakou velkou plážovou tašku se zapínáním na zip využít jako příruční zavazadlo. Ušetříte tak tahání se s další kabelkou nebo jinou taškou.

Tašek na pláž se prodává celá škála – textilní, plastikové, slaměné, proutěné a také u barev a vzorů máme z čeho vybírat. Asi úplnou klasikou je námořnický vzor. Tato taška je prostorná, má zmiňované zapínání na zip a popruh přes rameno s nastavitelnou délkou. Naprosto ideální jak do letadla, tak následně na pláž.

Pokud nejsou proužky vaším šálkem kávy, co takhle zvolit veselé puntíky či geometrické vzory?

Plážové tašky, to nejsou jen maxi modely, do kterých se vejde i tlustá osuška, ale také menší kabelky. Ty oceníte třeba na dovolené, kdy máte osušky k dispozici na pláži a do tašky potřebujete dát jen sluneční brýle, krém, pití a časopis. Tento tmavě modrý.model unosíte klidně také jako kabelku do města.

Kromě plážových tašek jsou v kurzu také různé vaky. Naskládáte do nich všechno, vak využijete i třeba jako tašku do fitka a navíc budete mít volné ruce. Takže můžete pohodlně sbírat mušle nebo chytat neposedné potomstvo.

Pokud nejste příznivci plátěných vaků, pak tu jsou i klasické batohy. Ty jsou ještě o kapku praktičtější, kvůli pevnému materiálu. Ale zase jsou také těžší, a někdy jsme rády za každé ušetřené kilo, se kterým se nemusíme tahat.

Jaké tašky na pláž preferujete vy?