Perfektní outfit: Jak si poradit s větším bříškem

Nepokrytě závidím všem ženám, které mají krásné ploché bříško. Špíčky na břichu nemusí být na obtíž jen na plovárně v plavkách, ale mohou komplikovat i běžný život. Jaké fígle v oblékání fungují nejlépe v souvislosti s maskováním většího bříška?

Správný výběr kalhot

Zapomeňte na bokovky, nebo kalhoty s nízkým pasem. Dost často nám totiž větší bříško ještě zdůrazní a to je přesně to, co nepotřebujeme. Vybírejte takové kalhoty, které mají pas naopak vyšší, a nějaké to kilo navíc se v nich schová.

Bundička ve výrazné barvě

Perfektně maskovacím kouskem se ve vašem šatníku stane bundička ve výraznější barvě. Musí být krátká, noste ji rozepnutou a v kombinaci třeba s černými kalhotami. Takový outfit maskuje přesně to, co si přejeme.

Zavinujte, co to jde

Zavinovací šaty, nejenže budou letos v létě znovu v kurzu, ale jsou dokonalým prostředkem k zakrytí nelichotivého bříška. Zavinovací látka, nařasená na břiše zakryje problémovou partii a vytvoří iluzi dokonalé postavy. Nebojte se tedy ani elastického materiálu s výrazným potiskem. Nepravidelné vzory postavu opticky změní.

Áčkové sukně

Trefa do černého! Zapínají se v úrovni pasu, čímž zdůrazníte jeho útlost a látka padající volně dolů schová, co je potřeba. Bonusem je zakrytí případných větších boků. Do sukně zastrčte top, který vytvoří siluetu přesýpacích hodin a hned vypadáte jako elegantní dáma.

Jemný dotyk hedvábí

Halenka správného střihu je nejjednodušším pomocníkem, dopřejte si trochu luxusu a pořiďte si hedvábný kousek volného střihu. Jemná klouzavá látka bude splývat s postavou a zbytečně nevytvoří nehezké zářezy.

Překvapte své okolí

Vyberte si výrazný vršek, který upoutává pozornost na dekolt. Pokud nejste na dominantní vzory, volte světlou barvu v oblasti prsou a tmavou ve spodní části. Přidejte k výraznému tričku kalhoty a obuv na podpatku a uvidíte sama, jak krásně se budete cítit.