Neonky jsou zpět!

Některými milovaný a jinými nenáviděný trend neonových barev, který zažil svůj největší boom v devadesátých letech minulého století, se opět šplhá po módním žebříčku až na ty nejvyšší příčky. Těšíte se, nebo byste neonky nejraději poslali hluboce do zapomnění?

Neonky se pozvolna objevovaly už v minulých kolekcích a toto jaro se staly jedním z nejžhavějších trendů. Jak je nosit?

1)     Vsaďte na neonové detaily

Nikdo po vás nežádá, abyste se navlékli od hlavy až po paty do neonek. Zaměřte svou pozornost na oblečení v běžných a neutrálních barvách s decentními neonovými akcenty. Co třeba stylový jarní trenčkot s působivým lemováním v neonově žluté barvě? Anebo přemýšlíte, čím oživit svůj kancelářský outfit? Neonky se dají nosit i elegantně! Osvěžte business look originálními modely s neonovými detaily. Dalším tipem jsou neonové doplňky, které poutavě ozvláštní váš vzhled.

2)     Vykročte v neonových pastelkách

Dva z největších jarních trendů v jednom? Proč ne? Jemné neonové odstíny si zamilují také milovnice sladkých pastelek. Odvažte se a vyrazte do ulic v jemných pastelově-neonových barvách. Jestli si ani v tomto případě netroufáte na tak výrazný prvek, jako jsou například neonové šaty, sáhněte pouze po výraznější halence a zbytek outfitu dolaďte jednoduchými kousky v neutrálních tónech. 

3)     Zazařte!

Blýskněte se v outfitu s dominantním, sytě neonovým modelem. Zaujaly vás neonové šaty, sukně, svetřík, jarní bunda nebo džíny? Jděte do toho! Uvažujete, co si k nim vzít? Neonový kousek nejlépe vynikne ve spojení s oblečením v bílé, černé, khaki či s denimem. Některé neonové odstíny se dají vkusně kombinovat i mezi sebou. Představivosti se meze nekladou.

Tak co, dáte letos neonkám šanci?