Kožená bunda – kamarádka na celý rok

I když to tak nevypadá, toužebně očekávané jaro už určitě dorazí i do Čech! A na to je potřeba být připraven. Tento rok jsem si řekla, že už nutně potřebuji obměnit koženou bundičku a porozhlédnout se po nové. K čemu oblékat „druhou kůži“ a čeho se vyvarovat?

Buďte drzá

Džíny v kombinaci s koženou bundou jsou jasným evergreenem, ale zkuste si pohrát s topem. Pokud zvolíte vtipné tričko s potiskem, nebudete mimo, snažte se však výsledný dojem zjemnit vrškem v pastelových barvách. Džíny si dobře rozumí se sandálky na podpatku, které celkový dojem doslova žensky podtrhnou. I hadí textura by mohla být překvapivým doplňkem. Co se týče kabelky, vyberte dostatečně velikou, abyste v ní nosila věci na celý den. A nezapomeňte na náramky! Čím pestřejší budou, tím bude outfit zajímavější.

Business casual trochu jinak

Máte doma krásné pouzdrové šaty, ale čeká vás spíše neformální schůzka? Oživte je právě koženou bundičkou a zajímavou obuví. Výrazné barvy u lodiček se bát rozhodně nemusíte. Ať už je to červená, modrá či zelená barva, všechny budou působit úžasně. Pokud si tento model obléknete na rande a ne do kanceláře, přidejte psaníčko. Naličte se výrazněji než obvykle a nezapomeňte na náušnice!

Na rande netradičně

Překvapte ho! Nebojte se na rande obléct model, který bude působit žensky, ale rozhodně ne upjatě. Co takhle spojit koženou bundu se sukní ke kolenům, vtipným tričkem a nápaditými doplňky? Nejdůležitějším prvkem zůstává pohodlí. Zapomeňte na cokoliv, v čem byste se necítila dobře. Jednotlivé kousky musí lichotit také vaší postavě.. Nebojte se „holčičích“ barev. Za předpokladu jednoduchého sladění to bude správná volba. Tričko může mít zajímavou texturu a k sukni po kolena rozhodně patří podpatky! Aby vám doplňky nepřekážely, stačí jen prsteny. Dodají šmrnc.

Odpolední procházka

Romantická nedělní procházka se neobejde bez květinových vzorů a kožené bundy. Romantickým šatům s květinami neodolá žádný muž. Střih zvolte takový, aby vám zvýraznil úzký pas a ještě podtrhl vaši ženskost. Délku bundičky volte do pasu.  K tomu kabelku přes rameno a nezbytný doplněk –  sluneční brýle! Pokud to počasí dovoluje, obujte páskové sandálky a nezapomeňte na make-up! Neměl by být nijak extra výrazný. Jste romantická víla, tak na to pamatujte.