Jaké barvy vlasů budou letos in?

Pokud jste připravená na změnu, co takhle začít u vlasů? Nemusíte si hned nechat dlouhé lokny ostříhat na krátké mikádo, vsaďte spíše na barevnou změnu. A když nebudete spokojená, vždycky se můžete vrátit zpět k odstínu, na který jste zvyklá.

I když v zimě nosíte téměř každý den čepici, baret nebo třeba klobouk, není to důvod, proč se změnou otálet. Nové vlasy vám kromě sebevědomí dodají také energii a vzpruhu, a hezky vás tak připraví na blížící se jaro.

Které barvy jsou právě teď v kurzu?

Cihlová

Co takhle proměnit se v zrzku? Třeba pro brunetky to může být příjemná drobná změna, pro ostatní celkem výzva. Ale rozhodně výzva, která se vyplatí! Zářivě cihlové vlasy totiž patří mezi nejžhavější trendy aktuální sezóny. Pro začátek zkuste jen přeliv, který se po pár umytích z vlasů vytratí, a když budete spokojená, můžete do toho jít na ostro!

Medová

Tenhle odstín je naprosto ideální pro brunetky, které touží po zesvětlení, ale také pro blondýnky, které chtějí malou změnu, nebo je jejich dosavadní blond tón vlasů už omrzel. Správného medového odstínu nikdy nedosáhnete barvou nebo přelivem z drogerie, proto se svěřte do profesionálních rukou kadeřníka. Uvidíte, že nebudete litovat!

Růžová

Pastelové barvy mají tu výhodu, že se brzy vymyjí. Nikdy vás tak neomrzí. Pokud se chcete na chvilku proměnit v rebelku, vsaďte na růžovou. Naneste ji na všechny vlasy, anebo klidně jen na pár pramínků či na konečky. Je to jen na vás. Tuhle parádu si zvládnete vykouzlit i sama doma pomocí barvy, přelivu, spreje nebo třeba pudru z drogerie. A pokud nepatříte mezi fanoušky růžové, skvělou alternativou je také pastelově fialová nebo světlounce modrá.

Švestková

A teď něco pro černovlásky. Nechte si od profesionála oživit vlasy fialovými podtóny, díky kterým vaše hříva získá lesk a šmrnc. Navíc černá v kombinaci s fialovou nebude působit tak tvrdě. Nejlépe vypadá, když fialový tón mají jen jednotlivé prameny.