Jak zakrýt větší bříško

Léto se pomalu ale jistě blíží, a my již brzy začneme odkládat jednotlivé vrstvy oblečení. Díky tomu se naše volnočasové outfity zredukují většinou na tričko „a něco k tomu“. Zatímco některé z nás se už nemůžou dočkat, pro druhé může být příchod jara noční můrou.

Všechny ty tlusté zimní bundy, kabáty a tisíce vrstev, které v zimě nosíme, jsou totiž skvělým pomocníkem při zakrývaní nechtěných kil navíc. Jestliže, stejně jako já, řešíte, jak zakrýt větší bříško, vyzkoušejte některý z následujících tipů.

Volné halenky a trička

Ten, kdo vymyslel volné střihy u triček nebo halenek, by si zasloužil metál. Nejen, že v létě řešíme všudypřítomné vedro, které bývá v posledních letech opravdu dost neúnosné, ale také přemýšlím, jak vypadat i v tropických teplotách dobře. Řešení je jednoduché. Stačí zvolit vzdušný model volnějšího střihu, který můžete zakasat do kalhot nebo nechat jen tak volně splývat. Podle mě je to jeden z nejpohodlnějších kousků, který můžete obléct. Volnější střih krásně schová bříško a ještě v něm není takové horko, jako v upnutém tričku.

Ty správné šaty

Šaty jsou krásné, ženské a v létě nesmírně pohodlné. Ale je potřeba vybrat si správný střih, obzvlášť, pokud máte typu jablka. Tabu by měly být šaty, které vás obepínají, hrozí, že v nich budete vypadat jako panáček Michelin. Stejně jako u halenek i zde vítězí volné splývavé střihy. Také se nebojte využít tenký pásek, kterým zvýrazníte pas. Dobrou službu udělají i šaty přepásané pod prsy.

Áčkové sukně

Sukně do áčka, ještě navíc se zvýšeným pasem, je naprosto ideální. Nejen, že vypadá opravdu žensky, ale zároveň překryje a zpevní oblast břicha. Pak už jen stačí do sukně zastrčit jednoduchý jednobarevný top a je vyhráno.

Kalhoty a sukně s vysokým pasem

I když je to těžké, oblíbené bokovky bohužel budou muset jít stranou. Pokud totiž neoplýváte plochým bříškem a rovnými boky, dere se z kalhot směrem nahoru nehezký špek. Proto jsou kalhoty či sukně se zvýšeným pasem dobrým řešením. Navíc, vysoký pas je zase trendy.

Zdůraznit nohy

Většina žen s postavou typu jablka má výhodu hezkých a štíhlých nohou. Není nic jednoduššího než odpoutat pozornost od horní poloviny těla tím, že ukážete nohy. Třeba právě v nějakých áčkových šatičkách nebo sukni.

Barevné a vzorované kalhoty a sukně

Když jsme u odpoutávání pozornosti, vždy je dobré pozornost směřovat na dolní polovinu těla. Tedy stačí volit vzorované sukně. Anebo šaty, které mají horní díl jednobarevný a spodní část originálně řešenou. Tím zajistíte, že se všichni budou dívat na zajímavý kousek vašeho outfitu a většího bříška si nikdo ani nevšimne.