Jak zakrýt větší boky a stehna

Už jsme si řekli, jak co nejlépe zakrýt větší bříško. Dnes bych se chtěla zaměřit na další partii, a tou jsou širší boky a silnější stehna.

Pouzdrová sukně

Možná jste ani nepomyslely na to, že by vám mohla slušet pouzdrová sukně, ale je to tak. Nejlépe, pokud bude do pasu a po stranách ji budou zdobit černé lemy. Jestliže máte nevýrazný pas, podtrhněte ho stuhou nebo tenčím páskem.

Kalhoty s vyšším pasem

Co se týče kalhot, určitě nesáhnete vedle, pokud zvolíte nějaké s vysokým pasem, stejně jako v případě sukně. Dobrou volbou jsou kalhoty rovného střihu, které se dole zužují. Lepší službu vám samozřejmě udělají tmavé barvy. Pokud si budete vybírat džíny, volte takové, které nejsou příliš vyšisované v oblasti stehen a hýždí. Vyšisování by jen zbytečně přitahovalo pozornost na partie, které chcete zamaskovat.

Áčkové šaty

Vhodné šaty, které se hodí pro postavu typu hruška jsou takové, které upoutají pozornost na štíhlou horní polovinu těla a útlý pas. Šaty s áčkovou sukní skvěle zakryjí větší boky, a pokud budou nahoře upnuté, dají vyniknout vaší horní polovině těla, což je přesně to, co potřebujete. Pokud chcete ještě více zvýraznit pas, opět můžete volit mašli nebo tenký pásek, stejně jako v případně sukně.

Poutavé doplňky

Odvést pozornost od problémových partií také můžete tím, že jednoduše upoutáte všímavé pohledy svého okolí něčím jiným. Nejčastěji fungují různé doplňky či výrazné šperky. Také výstřih není k zahození. Rovněž můžete zvolit halenku bez rukávu nebo tričko tzv. se spadlými rameny.  Dobrou volbou jsou také výrazné barvy nebo zajímavé potisky. Výrazné kousky zkombinujte s jednobarevnou sukní nebo kalhotami.

Optické maskování

Pokud už si opravdu nevíte rady, využijte léty osvědčené tipy, jako je černá barva nebo dlouhé propínací svetříky a kardigany.