Hotel pro čtyřnohé VIP

V dnešní době už není psí hotel žádná extra novinka a máloco nás překvapí. Psi mají své salóny, školy, školky a vůbec je s nimi mnohokrát zacházeno lépe než s lidmi. Psí hotel ale dovedli k dokonalosti podnikatelé v Singapuru, kde postavili přechodné ubytování pro čtyřnohé hosty na úrovni toho nejluxusnějšího lidského hotelu.

Pes je nejlepší přítel člověka! Bez pochyb. Vždyť nejedna celebrita hrdě prohlašuje, že svůj nejdelší vztah prožila právě se svým psem. A je to pochopitelné, protože váš osobní hlídač vám nikdy nic nevyčítá, je vděčný za každé pohlazení a opravdu upřímně se raduje, kdykoli se vrátíte domů. Spousta lidí prohlašuje, jak by si přála být svým vlastním psem, a není se vůbec čemu divit. Vždyť naši čtyřnozí miláčci polovinu dne prospí nebo si jen hrají. Jejich jedinou starostí je, kam tak rychle zmizela ta mrška kočičí nebo na který kus klacku zaútočí nyní. A jejich krmivo je často vybíráno s mnohem větší pečlivostí, než to naše lidské.

Všichni psíci do jednoho mají navíc neuvěřitelnou schopnost uzurpovat si svého pána jen pro sebe. Stačí, když roztomile nakloní hlavu na stranu, pohlédnou nám do očí a jsme ztracení. Umí si nás zkrátka získat, a to na celý svůj život, proto není divu, že jak se svět mění a vyvíjí, společně s ním se inovuje i svět psí. Ve velkém se zakládají psí školky, aby naši miláčci netrpěli, když musíme odejít do práce. Vyškolené „vychovatelky“ si s nimi celý den hrají a chodí na dlouhé procházky. O školy pro čtyřnohé dorostence také není nouze, a kdo nechodí každý volný víkend na cvičiště učit svého pejska novým kouskům nebo jej alespoň socializovat hrou se stejně starými „spolužáky“, není dostatečně in. Ve velkoměstech se život pejskařům přizpůsobuje natolik, že si společně se svým přítelem můžete zajít dokonce i do kina, o letních zahrádkách a dog friendly pracovištích ani nemluvě. Salony krásy pro psí parádníky nemají už dlouhou dobu o své stálé zákazníky nouzi, proto nikoho nepřekvapila ani výstavba prvních psích hotelů.

V takovém hotelu můžete svého mazlíka ubytovat, pokud jej nemůžete vzít s sebou na dovolenou nebo kamkoli máte v plánu jet, a nemáte pro něj hlídání. V hotelu se vám o pejska postarají, vyvenčí ho, dokonce může mít na svém V. I. Psím pokoji zabudovanou i online kameru - pro váš klid. Zkrátka a jednoduše se vám o psa postarají od A do Z, stačí společně s ním předat krmení, instrukce a můžete bez obav odcestovat. Pokud máte pocit, že jsou to služby, které už nelze překonat, mýlíte se. Podnikatelé v Singapuru je dokázali povznést k naprostým výšinám. Postavili totiž přechodné ubytování pro chlupáče v mnohem větším stylu, na úrovni toho nejluxusnějšího hotelu pro dvounožce. Pejsci se mohou těšit na umělý trávník, bazén s plavčíky, běhací pásy a spoustu dalších vychytávek. Takže pokud na svém čtyřnohém miláčkovi nešetříte a máte cestu do Singapuru, zaplaťte mu ubytování právě v The Wagington hotelu - bude se mít báječně!

Sám hotel se prezentuje tak, že touží být vnímán spíš jako úžasná luxusní psí rezidence, než dočasné útočiště. Areál je strategicky umístěn v centru města, nedaleko vyhlášené luxusní čtvrti Dempsey Hill, ale zároveň je obklopen přírodou a zelení, kde může váš pejsek nerušeně a pohodlně relaxovat.
Pokud se rozhodnete ubytovat svého mazlíčka v The Wagington Hotelu, můžete mu vybrat pokoj dle svého uvážení ze tří možných úrovní: Royal, Superior a Junior. Nejluxusnější z nich - tedy Royal Suite nabízí balkón s výhledem, 24 hodinovou klimatizaci, voděodolný ortopedický pelíšek, deku s leopardím potiskem, LED TV, kousek umělého trávníku přímo na pokoji, Sound systém s klasickou hudbou, krmení, 2x denně fitness procházku a spoustu dalších lahůdek. Pokoje se liší v podstatě jen velikostí, (ne)přítomností televize, mini baru s psími pochoutkami a rozměrem pelíšku.
Hotel ale myslí i na milovníky elegantních kočičích přátel, proto nabízí apartmá i pro ně. Feline Suite je pokoj pro kočičí dámy a pány, kterému nechybí samozřejmě balkonový výhled, klimatizace, 20 minut denně privátního hraní, kočičí domeček se škrabadlem, krmení a kočičí záchůdek. Kočičí apartmá se samozřejmě nachází v jiné části rezidence, daleko od psích hostů.

Své čtyřnohé miláčky můžete svěřit také do zdejší školky, třeba jen na pár hodin, abyste mohli v klidu pracovat nebo zajít na nákupy. Psi i kočky jsou pod neustálým dohledem odborníků a vy svého nejlepšího přítele můžete dokonce sledovat online přes všudypřítomné IP kamery (v zahradách i na pokojích).

Pokud je váš mazlík zvyklý na své zkrášlovací procedury, ani to mu v The Wagington hotelu nemůžete odepřít. Profesionálové mu ostříhají srst, vyčistí chrup, zušlechtí jeho „manikúru“ nebo provedou vybranou proceduru – nabídka je poměrně široká. Můžete mu tu nechat odstranit z kožíšku veškeré parazity, hydratovat kůži, namasírovat svalstvo a podobně.

A co když pejsek zatouží po akčnějším využití volného času? Může si jednoduše skočit do krásného bazénu ve tvaru kosti! O bezpečnost nemusíte mít opět v žádném případě strach, plavčíci jsou v plném nasazení a neustále ve střehu. A pokud váš pes nemá ještě dost, zaručeně své endorfiny vyplaví na speciálně upraveném psím běžeckém pásu, který mu pomůže využít přebytečnou energii a podporuje prý pozitivní chování. Běžecké pásy jsou zde vřele doporučovány pracovním a hyperaktivním pejskům. A jaké je motto The Wagington hotelu? Unavený pes = dobrý pes!