Džíny, které ovládnou letošní sezónu

Džíny bezesporu patří mezi pár kousků oblečení, které nikdy nevyjdou z módy a miluje je snad každá z nás. Jen jejich střihy a barvy se každou sezónu mění. Jaké džíny budou v kurzu letos?

Skinny

Dobrá zpráva pro všechny milovnice úzkých nohavic – skinny džíny zůstávají na výsluní! Tenhle kousek vás totiž hravě zachrání, kdykoliv si nevíte rady s outfitem. Můžete je nosit s basic tričkem, křivákem a teniskami, ale také s krajkovým topem a lodičkami. A barva denimu je jen na vás! Záleží, jestli dáváte přednost elegantnějším tmavým džínům, nebo klasické modré.

Zvonáče

Móda 70. let v letošním roce zanechá hned několik významných otisků. Jedním z nich jsou rozhodně džíny s dlouhými nohavicemi, které jsou dole rozšířené. Ano, zvonáče, nebo chcete-li bootcut, jsou zpět! Noste je s podpatky, abyste necourala nohavice po zemi!

Mrkváče

Je jasné, že absolutně nový střih džínů, který tu ještě nebyl, se už designérům nepodaří vymyslet. A proto se vrací ty, které byly populární v minulosti. Další comeback letos slaví milované i nenáviděné mrkváče, tedy kalhoty s širokými nohavicemi, které se směrem dolů zužují. V kombinaci s vysokým pasem jsou dokonalou kopii těch, které každý nosil v 80. letech.

Roztrhané

Pokud chcete, aby vaše nové džíny opravdu následovaly poslední trendy, vsaďte na ty s roztrhanými nohavicemi. A jedna díra na koleni už nestačí! V tomto případě totiž platí, čím více, tím lépe. Nebojte se je nosit se zdánlivě nesourodými vršky, jako jsou halenky, košile nebo svetříky. Protiklady se totiž přitahují!

Lacláče

Chcete si doplnit svůj šatník o všechny stylové džíny, které budou letos v kurzu? Pak rozhodně nezapomeňte ani na lacláče, které se letos výrazně hlásí o slovo. Narozdíl od skinny nejsou sexy, univerzální ani se nehodí ke každé příležitosti, ale když se je naučíte nosit, brzy si je oblíbíte. Dejte šanci také letní verzi s kraťasovými nohavicemi nebo sukní a užijte si nostalgické zavzpomínání na 90. léta.