Co na schůzce nikdy neříkat? Aneb věty, které zničí každé rande!

Stačí málo. I jedna věta, kterou člověk může zamýšlet úplně jinak, než vyzní, ale vám to zkazí veškeré iluze i představy. Berte to tak, že všichni v životě občas plácneme totální nesmysl. A obzvlášť na schůzce, kdy nervy pracují za vás. Jsou ovšem výroky, které jsou tak trochu za hranicí normálu…

„Naše děti budou krásné!“

Pane jo, ten na to jde hopem. Znáte se sotva pár dní, možná hodin a on už vám plánuje velkou rodinnou pohodu? I když vás to zpočátku asi dost zaskočí, může to myslet jako lichotku. Takhle těžký kalibr rozhodně není téma na první rande. Pokud to jen plácne a začne se sám červenat a omlouvat, berte to jako prkotinu, která z něj vypadla. Jestli ovšem bude pokračovat a rovnou začne vymýšlet i jména vašich potomků, utíkejte! Utíkejte rychle a daleko!

„Doufám, že jsi o nás nikomu neřekla?

Tohle si v žádném případě nenechte líbit! Pokud vám něco takového řekne, jednoduše se nadechněte, zvedněte a bez jediného slova odejděte! Můžete si být totiž stoprocentně jistá, že vám něco tají, nebo se za vás stydí.

„Jsem rád, když jsou věci podle mě!“

Ok, všichni máme rádi své, ale diktovat druhému, co bude dělat a absolutně se nepřizpůsobit, je vstupenka k nefunkčnímu vztahu. Jestli není spokojený s místem nebo aktivitou, co jste vybrala, a hned vám to začne kritizovat, nikdy nebude po vašem. Člověk takové nátury vám dřív nebo později začne přikazovat, co máte dělat ve svém volném čase, s kým se máte přátelit, nebo co nosit na sobě. Od něj ruce pryč.

„Pro jistotu mám u sebe vždycky kondom!“

Jasně, říká se, že štěstí přeje připraveným, ovšem tohle ten případ asi nebude. I když se rande vyvíjí sebe lépe, taková věta vykolejí každého. Co mu na to máte odpovědět? A co si o tom máte vůbec myslet? To mu jde jen o „TO“ jedno? Zajímá ho vůbec, jak se k tomu stavíte vy? Každopádně očekává, že se s ním vyspíte! Než se ale do něčeho necháte přemluvit, zatraceně dobře si rozmyslete, jestli vám za to stojí, a jaké by to mohlo mít následky.