Co dělat v neděli večer pro snazší pondělí?

Neděle večer už je nebezpečně blízko pondělnímu ránu a je víc než jasné, že víkend končí. Nedělní večery nemám ráda, a tak jsem přemýšlela, co bych mohla udělat pro to, abych se cítila v pondělí ráno lépe. Udělejte si z nedělního večera třeba malý rituál krásy. Čím začít?

Oživte pleť

Je pravda, že masky na obličej je lepší aplikovat v dobu, kdy váš muž není doma. Ale existují i takové, po jejichž nanesení nevypadáte jako zelené strašidlo. Čistá pleť bude jasnější, rozzářenější a lépe vynikne i váš úsměv.

Udělejte si masáž obličeje

Já nedám dopustit na gua sha – masážní destičku. Je vyrobena z pryskyřice a pomocí ní si můžete samy namasírovat obličej. Pleť se krásně uvolní a prokrví.

Vyživte vlasy

Vlasy potřebují pravidelnou péči, nejen umýt a vyfoukat, ale pořádně se jim věnovat. Hloubkově vyživující vlasová maska je to, co hledáme. Taková péče si žádá více času a neděle večer je na to jako dělaná.

Vytvořte si neodolatelný účes

Vyfénujte si vlasy, ale přes pořádný kulatý kartáč. Dodáte vlasům objem a budete si připadat, jako byste vyšla ze salonu krásy. Důležité je vlasy při foukání chránit, takže do nich nezapomeňte aplikovat ochranný sprej. Pěnové tužidlo vám pomůže k ještě většímu objemu a následně zvolený vlasový sprej vám účes zafixuje.

Vyberte si oblečení na pondělí

Usnadní vám to ráno. Budete si moct o to déle přispat nebo vychutnat snídani. V klidu si v neděli večer stoupněte před skříň a zamyslete se nad tím, v jakém outfitu se na začátku týdne budete cítit sebevědomá a krásná. Večer se budete ukládat ke spánku s pocitem spokojenosti.

Připravte si svačinu

Abych si v pondělí ráno ještě chystala svačinu, je pro mě nepředstavitelná věc. Nestíhám, a pondělní rána opravdu nemám ráda. Minulou neděli jsem se večer rozhodla, že si připravím svačinu na pondělní dopoledne a musím říct, že jsem nakonec byla v práci šťastná, že ji mám po ruce. Zkuste to také.

A jak si pondělní rána zpříjemňujete vy?