4 věci, které po rozchodu nedělejte! NIKDY!

Ustát rozchod s grácií, i když to bolí? Musíte! Protože právě tím (mu) dokážete, jak jste silná žena a dokážete žít i bez něj! Navíc nikdy nevíte, kdy se urážky a případné pomluvy obrátí proti vám. Takže se obrňte trpělivostí a raději se uchylte k činnostem, které vás odreagují, a hlavně za žádnou cenu nedělejte TOTO:

Žádná další setkání

Scházet se čerstvě po rozchodu by mohlo být velice trapné. Nikdy nevíte, jak se zachová on, ale ani jak se ve vypjaté situaci budete chovat vy. A rozhodně nechcete, aby vás viděl brečet, křičet, nebo se vztekat. Naopak, člověk si po rozchodu musí zachovat dekorum. Tudíž, až se potkáte na ulici, nesklánějte hlavu a neodvracejte zrak, naopak ho se vztyčenou hlavou pozdravte. I když třeba půjde s jinou dívkou.

Nepomlouvejte ho

Začít s pomluvami svého ex uškodí jen vám! Vypadala byste jen jako nesebevědomá holka, co kope okolo sebe. Navíc člověk má často tendence si věci přifouknout, přibarvit a nenávratný průšvih by byl na světě. Nekažte si reputaci! Také by se vám nelíbilo, kdyby bývalý začal šířit nesmysly, nebo choulostivé věci.

Už mu nepište

V nervovém záchvatu můžete napsat cokoliv a později byste toho mohla litovat a byla byste u něj akorát za hysterku! Ideální je, když si ho smažete (nebo alespoň skryjete) na všech sociálních sítí a nebudete vůbec v kontaktu. Pokud bude vaše nutkání „jo velké“, napište mu leda prání k narozeninám nebo svátku. A i kdyby on psal jen tak vám, nereagujte.

Nepište jeho přátelům

Kontaktovat jeho nejlepšího kamaráda a postěžovat si mu, nebo sondovat, jestli už někoho má, či se mu nestýská, nebo ho dokonce požádat, ať se u něj přimluví, rozhodně není dobrý nápad! Představte si, kdyby to bylo naopak a on psal vaší kamarádce. Hned by vám to řekla a obě byste se mu akorát pěkně vysmály. Nepište ani jeho rodičům a sourozencům. Pokud jste se rozešli, je to jen o vás a nikoho jiného do toho netahejte. Pokud máte s jeho rodinou a přáteli dobré vztahy, nemusíte je nutně ukončovat jen kvůli vašemu rozchodu, ale rozhodně s nimi rozchod neřešte.