Blog

Dětské parky – děti nabíjí, rodiče ničí…

Než si naplánujete výlet někam, odkud vaše potomky nebudete moci rozhodně dostat před zavíračkou, dobře si promyslete, jestli na to máte…

Můj zaměstnavatel nedávno pro všechny své ovečky, tedy i pro mě a mé blízké, připravil rodinný den v jednom známém dětském zábavním parku vybudovaném v bývalém vojenském areálu. Věděla jsem, že děti budou mít radost, trochu jsem se zároveň děsila při představě, že se mi každý rozběhne jiným směrem a já budu přebíhat jako šílenec z bodu A do bodu B, následně pak do bodu C.

Chytrý telefon je někdy pěkný…

Od dob, kdy svět opanovaly mobily, výrazně přibylo trapných chvil, ke kterým nám dopomohly. Co nám obzvláště smarthphony dokáží způsobit?

Neotřelé destinace pro líbánky

Po měsících plánování každého detailu svatby a po dni D plného emocí, si po vyřknutí svého „ano“ mohou nevěsta i ženich vydechnout. Na řadu přichází odpočinek v podobě líbánek, zasloužený čas, který mají novomanželé pouze sami pro sebe.

Jak si vybrat svoji ideální destinaci pro líbánky?

Páry, co se nebojí dobrodružství – Nový Zéland

Přináší trpělivost růže?

Pocit vnitřního neklidu a nutkání neustálé změny jsou doménou zejména dětí a mladých lidí. Někdy ale i dospělí podléhají zdání, že by život potřeboval nějaký nový a intenzivní stimul, jenže… Občas si ho zkrátka musíme vyčekat.

V souvislosti s pořekadlem, že trpělivost růže přináší, mě napadá také řada dalších klišé. Třeba,že na nejlepší věci se vyplatí počkat, nebo kdo si počká, ten se dočká. I když samozřejmě i v tomto případě platí, že na každém šprochu je pravdy trochu, přesto k tomu mám svůj osobní komentář:

Jak na sukně?

Léto nás láká odhalit kůži. Zkuste vyměnit šortky a overaly pro jednou za sukni. Jakou si vybrat a k jakému typu postavy se hodí různé druhy sukní?

V jednoduchosti je základ

Proč někdy styl není na prvním místě?

Jsou situace, které mají velkou důležitost, ale o to, v jakém outfitu na ně dorazíte, zase až tolik nejde. Mnohem podstatnější totiž je, jestli se tu ukážete právě vy!

Typy protějšků, kterým je lepší se po prvním rande vyhnout

Existuje spousta článků o tom, jak se ne/chovat na prvním rande, co říkat, jak dělat nedostupného, proč se chovat tak, či onak. Jenže většinou, když jde o toho pravého, si na nic hrát nemusíte. Kterým druhům mužů je lepší nedat už po prvním rande šanci?

Přepísknutý start

Módní trendy, na které se nezapomíná

Obnova šatníku je jedna věc, jeho univerzálnost věc druhá. Stále však přetrvávají trendy, které z módy nevyjdou a je dobré je mít na paměti.

Bílá všude, kam se podíváte

Jak zefektivnit svůj víkend?

Každý z nás si o víkendu rád zalenoší, nechce nic plánovat a jen si užívá volného času. Jenomže povinnosti se kupí a nám jednoho dne nezbyde, než resty dodělat. Ty pak zaberou více než jeden víkend. Jak si život zařídit tak, abychom stíhali vše, co chcete i co musíme?

Zachovejte ranní rituály

Co nás štve na mužích?

Najít si partnera pro život je velká dřina. Čím jsem starší, tím více mi to připadá jako dílo velké náhody, a ještě většího štěstí, ale v tom se možná pletu. Zároveň s přibývajícími roky vidím ostřeji obrysy nelichotivých mužských vlastností. Čím umí muži ženy rozčílit?