Blog

Ať vám vítr fouká do plachet!

Vneste do svého šatníku letní osvěžení v podobě nesmrtelného námořnického stylu! Zamilujte se do šťavnaté kombinace bílé, červené a modré barvy, hravých proužků a efektních detailů. Proměňte se na stylovou námořnici a vydejte se na nezapomenutelnou prázdninovou plavbu!

Vyběhněte do léta!

Slunečné letní počasí přímo vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. Patříte k aktivním sportovcům, nebo jste se jen před nedávnem rozhodli do svého životního stylu zařadit více pohybu? Vyzkoušejte některé z venkovních sportů!

Výlet na safari!

Toužíte se alespoň jednou podívat do tropických pouštních savan a zažít pořádnou divočinu na vlastní kůži? Nezoufejte, jestli se vám letos opravdový výlet na safari nepoštěstí a vychutnejte si kouzlo divoké přírody alespoň ve svém šatníku.

Inspirujte se sluncem zalitým obzorem, barvami písečných dun a ničím nespoutanou faunou savany a osvěžte svůj prázdninový look trendy kousky v safari stylu.

Vsaďte na boho styl!

Uvolněná móda v bohémském stylu patří k nejoblíbenějším letním trendům. Jinak tomu není ani letos. Vrací se k nám ale v poněkud novější, elegantnější podobě. Osvěžte svůj šatník sofistikovanými kousky se zajímavými etno vzory, výšivkami, květinovými motivy či třásněmi, které vás budou provázet po celé léto.

Ve znamení udržitelnosti

Určitě jste už o pojmu „udržitelná móda“ slyšeli. Z přístupu, který se ostře staví proti tzv. „fast fashion“ a jejího negativního dopadu na přírodu a společnost, se pomalu, ale jistě, stává světový trend.

Stylová i s bříškem!

To, že čekáte miminko, rozhodně neznamená, že se musíte vzdát stylu. I nastávající maminky se přece mohou oblékat módně a trendy. Zapomeňte proto na kombinaci starých legín s manželovým tričkem, a vsaďte na slušivé pohodlné kousky, ve kterých budete šik!

Kam na výlet s dětmi v létě?

I pro zkušeného rodiče dokáže být občas vymýšlení programu pro dítě pořádnou výzvou. Vyrazte s ratolestmi na zajímavý letní výlet, který si užije celá vaše rodina.

V létě, kdy mají všechny děti prázdniny, je oříšek práci a rodinný život zkombinovat. Pokud vás čeká dovolená a přemýšlíte, kam v Čechách s dětmi vyrazit, načerpejte inspiraci!

Peklo Čertovina

Připravte se na léto!

Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Věříte tomu, že už za chvíli je tady první letní den? Nejvyšší čas zkontrolovat svou prázdninovou výbavu! Nesmutněte, že letos třeba dovolená u moře neklapne. Dotek slunečních paprsků si můžete naplno vychutnávat i u rybníka, bazénu nebo na oblíbeném koupališti. A jak jinak, než stylově!

V čem vyrazit na svatbu jako host?

Obdrželi jste pozvánku na svatbu? Určitě vás hned napadly dvě věci – jaký dar dáte novomanželům, a co si na svatbu obléknete. Minimálně s tím druhým vám pomůžeme.

Stylová i v kanceláři!

Jste kancelářský člověk? Pak asi vstáváte každý den ve stejný čas a dokola obměňujete několik kostýmků. Je čas na změnu! Vybočte z davu šedých myší a rozbijte svůj pracovní stereotyp stylovým elegantním outfitem!

Nikdo přece neřekl, že trendy a kancelář k sobě nepatří. Samozřejmě, je důležité dbát na stanovený firemní dresscode, ale proč se neobléknout tak, aby vám to opravdu slušelo? Odložte svůj černý kostým na pochmurné podzimní dny a zazařte ve svěžím, nápaditém, a přesto elegantním oděvu. Co si tedy na sebe vzít?